Warcraft3 Clan CM officialní forumy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upgrade zastaralého fora

2 posters

Go down

Upgrade zastaralého fora Empty Upgrade zastaralého fora

Post  [Administrator]Mini[cm] Wed Jan 04, 2012 9:32 am

Ovšem je už moc pozdě jsem psat něco když je 2012 a tyto fora byla aktivni naposledy na začatku 6 měsíců 2010.
Ale kdokoliv si chce vzit tyto vzpomínky k sobě a mít možnost editovat v rcon console, musí nejdřív vyrobit učet a odpovědět na otázky.

Apply questions:

Znal sem tě? Very Happy (nepožaduje jestli si mě znal Wink : >Odpověd<
Seš Čech bo Amík? : >Odpověd<
Kolik ti je? >Odpověd< (z důvodu aby mi nakej debil nezničil nebo nespamoval na maila/forums atd. je důležite aby uživatel měl nad 14 let pro vedení těchto forumů)
Hral jsi někdy Warcraft 3? >Odpověd<

To je snad vše co chci vědět od vás, piště pokud jste na živu, davam vam to spíš protože, jsem na tom hodně pracoval aby tohle mělo nějaké lidi a pokud si nekdo z vás chce skusit nake cmd na ban/edit/kick/lock atd. bude mit šanci zde Wink, ovšem mě neotravujte třeba klikem na password recover nebo dalšich debilit co se mi odesílají na email. Jinak pokud napíšeš tak ti rozhodně odpovím, platí pouze v 2012, pokud budu na živu Very Happy.
[Administrator]Mini[cm]
[Administrator]Mini[cm]
[CML]Administrator + Rcon
[CML]Administrator + Rcon

Posts : 50
Join date : 2010-07-25
Age : 28
Location : Czech Republic, Most

http://w3cm.niceboards.net

Back to top Go down

Upgrade zastaralého fora Empty Re: Upgrade zastaralého fora

Post  Lauvemburg Sun Feb 26, 2012 3:21 am

Hej mini, tyjova, to je tak dlouho co jsme hráli W3 hej, nechceš zase jít na Warcraft?? Very Happy
Lauvemburg
Lauvemburg
[CM]Klanoví Tvůrce map
[CM]Klanoví Tvůrce map

Posts : 32
Join date : 2010-07-26

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum